جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

ژنتیک و افزایش سن دو علت اصلی افتادگی پلک می باشد، افزایش سن موجب می شود که پوست خاصیت کشسانی خود را از دست بدهد و دچار افتادگی شود. با جراحی زیبایی پلک می توان افتادگی پلک فوقانی، افتادگی پلک زیر چشم، پف پلک بالا و پایین را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در این نواحی ایجاد نمود.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلک بالا

در جراحی زیبایی پلک فوقانی برشی در چین های پلک بالا به منظور برداشتن چربی و پوست اضافی ایجاد می شود. به هیچ عنوان نگران خط بخیه نباشید زیرا در چین پلک مخفی می ماند و قابل دید نیست.

جراحی پلک پایین

این جراحی به منظور برداشتن چربی های انباشته شده در زیر پلک صورت می گیرد، برداشتن چربی و رفع شلی عضلات موجب می شود که فرد پوستی صاف و جوان تری داشته باشد .

دلایل انجام جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک به دلایلی مختلفی انجام می گیرد که در زیر به دلایل اصلی انجام این جراحی اشاره شده است:

افتادگی پلک

یکی از دلایل اصلی جراحی زیبایی پلک افتادگی پلک فوقانی می باشد، در برخی از افراد پفی در بالای چشم مشاهده می شود که بدلیل تجمع پوست اضافی بالای چشم می باشد که این حالت موجب شده است ظاهر فرد خسته و ناراحت بنظر آید. در صورتی که این افتادگی شدید باشد در دید فرد مشکلاتی ایجاد می کند .

پف زیر چشم

با افزایش سن بدلیل کشیدگی بیش از اندازه لایه های پلک پایینی، پفی در زیر چشم ها ایجاد می شود که در زیبایی چهره تاثیر منفی می گذارد به راحتی می توان با جراحی زیبایی پلک این مشکل را بطرف نمود و ظاهر زیبایی را در این ناحیه ایجاد کرد.

افتادگی پلک پایین

با افزایش سن چین و چروک زیر و درشتی در زیر چشم ایجاد می شود که موجب می شود فرد ظاهری پیر و خشن پیدا کند. با جراحی زیبایی پلک تحتانی می توان این مشکل را برطرف نمود.

هزینه جراحی زیبایی پلک

هزینه جراحی زیبایی پلک به عوامل بسیاری و جراحی که انتخاب می نمایید دارد، میزان  تغییرات و اصلاحاتی که نیاز است در حین جراحی صورت گیرد و ابزار های مورد استفاده در جراحی از عواملی می باشد که می تواند در هزینه جراحی دخیل باشند. جراحی زیبایی پلک یک جراحی حساس می باشد و نیاز به دقت و مهارات بالایی دارد بنابرین در انتخاب جراح خود باید بسیار توجه نمایید، دکتر بلالی متخصص چشم قبل از جراحی زیبایی پلک و بلفاروپلاستی در یک جلسه مشاوره معاینات و بررسی های لازم را انجام می دهند و هزینه را به بیمار اعلام می نمایند .

برخی دیگر از خدمات دکتر بلالی متخصص چشم :

راه های ارتباطی دکتر بلالی متخصص چشم :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بلالی متخصص چشم

 

 

 

 

پاسخ

سیزده + 6 =